Lista dyskusyjna OMP PTI | Oddział Małopolski

Oddział Małopolski Polskiego Towarzystwa Informatycznego informuje, że istnieje lista dyskusyjna przeznaczona dla członków Oddziału.

Członkowie OMP PTI są zapisywani na nią „z automatu” (mogą się oczywiście samodzielnie wypisać, jak i ponownie zapisać), przy czym jako adres jest rejestrowany oficjalnie zgłoszony adres mailowy członka.

Każdy uczestnik może wysyłać na listę maile z jednego ze swoich zarejestrowanych adresów (listy z nieznanych adresów są automatycznie i bezpowrotnie odrzucane).

Lista zarejestrowanych adresów uczestników jest dostępna dla każdego uczestnika, podobnie jak archiwum listy.

Wiadomości przeznaczone do rozpowszechniania mogą być kierowane na adres: om-pti@mailman.icsadl.agh.edu.pl albo wysyłane jako odpowiedź (Re:) na dowolna otrzymaną wiadomość, rozpowszechnianą przez serwer listy. Pamiętać należy, że taka odpowiedź wędruje zawsze na listę, a nie tylko na adres autora wiadomości, na którą odpowiadamy!

Więcej informacji na tematy „techniczne”..

W przypadku samodzielnego zapisywania się na listę (po wcześniejszym wypisaniu się) należy pamiętać, aby nie używać polskich liter w nazwisku wpisywanym w formularzu na powyższej stronie (serwer zawiera błąd i w takim przypadku z reguły nie przeprowadza rejestracji).

Zgłaszający się subskrybent jest weryfikowany przez administratora (co może potrwać dzień lub dwa…), a po pozytywnej weryfikacji, serwer wysyła potwierdzenie subskrypcji.

Administratorem listy jest kol. Witold Rakoczy (rakoczy@agh.edu.pl).

Zapraszamy do udziału w dyskusjach.

-*-*-*-

Istnieje także ogólna lista dyskusyjna Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz lista sympatyków PTI. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.pti.org.pl w dziale „Dla członków”.