Kadencja XIV 2020-2023

Zarząd Oddziału:

  1. Marian Bubak – prezes
  2. Marek Valenta – vice-prezes, skarbnik
  3. Aka Beata Chodacka – vice-prezes
  4. Piotr Nowakowski – sekretarz
  5. Jerzy R. Jaworowski
  6. Marzena Krzysztoń
  7. Tomasz Pełech-Pilichowski
  8. Alicja Pituła
  9. Anna Stolińska
  10. Mateusz Tokarz
  11. Anna Wrzeciono

Komisja Rewizyjna:

  1. Marek Kisiel-Dorohinicki – przewodniczący
  2. Marek Gajęcki – sekretarz
  3. Jerzy Zaczek

Sąd Koleżeński:

  1. Tadeusz Syryjczyk – przewodniczący
  2. Małgorzata Żabińska – zastępca przewodniczącego
  3. Anna Zygmunt

Kadencja XIII 2017-2020

Zarząd Oddziału:

  1. Marian Bubak – prezes
  2. Beata Chodacka – v-ce prezes
  3. Marek Valenta – v-ce prezes, skarbnik
  4. Piotr Nowakowski – sekretarz
  5. Grzegorz Jasiński
  6. Jerzy Jaworowski
  7. Marzena Krzysztoń
  8. Piotr Nawrocki
  9. Anna Stolińska
  10. Bernardeta Wójtowicz

Komisja Rewizyjna:

  1. Marek Kisiel-Dorohinicki – przewodniczący
  2. Marek Gajęcki – sekretarz
  3. Jacek Niwicki

Sąd Koleżeński:

  1. Tadeusz Syryjczyk – przewodniczący
  2. Grzegorz Dobrowolski – zastępca przewodniczącego
  3. Małgorzata Żabińska-Rakoczy – sekretarz

Kadencja XII 2014-2017

Zarząd Oddziału:

  1. Marek Valenta – prezes
  2. Jacek Niwicki – v-ce prezes
  3. Beata Chodacka – v-ce prezes
  4. Alicja Pituła – sekretarz
  5. Tomasz Pełech-Pilichowski – skarbnik
  6. Grzegorz Jasiński
  7. Katarzyna Mrowca
  8. Piotr Nawrocki
  9. Monika Skucińska

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Zieliński – przewodniczący
  2. Marek Gajęcki – sekretarz
  3. Grzegorz Dobrowolski

Sąd Koleżeński:

  1. Tadeusz Syryjczyk – przewodniczący
  2. Ryszard Tadeusiewicz – zastępca przewodniczącego
  3. Małgorzata Żabińska-Rakoczy – sekretarz

Kadencja XI 2011-2014

Zarząd Oddziału:

  1. Marek Valenta – prezes
  2. Małgorzata Żabińska – v-ce prezes
  3. Jacek Niwicki – v-ce prezes / sekretarz
  4. Beata Chodacka
  5. Mieczysław Drabowski
  6. Rafał Dreżewski
  7. Danuta Kajrunajtys
  8. Bogusław Machowski
  9. Alicja Pituła

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Zieliński – przewodniczący
  2. Marek Gajęcki – sekretarz
  3. Grzegorz Dobrowolski

Sąd Koleżeński:

  1. Tadeusz Syryjczyk – przewodniczący
  2. Ryszard Tadeusiewicz – zastępca przewodniczącego
  3. Leszek Trybus – sekretarz

Kadencja X 2008-2011

Zarząd Oddziału:

  1. Małgorzata Żabińska – prezes
  2. Marek Valenta – zastępca prezesa
  3. Lidia Krawentek – sekretarz
  4. Bogusław Machowski
  5. Jacek Niwicki
  6. Renata Słota
  7. Jerzy Zaczek
  8. Anna Zygmunt

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Zieliński – przewodniczący
  2. Marek Gajęcki – sekretarz
  3. Grzegorz Dobrowolski

Sąd Koleżeński:

  1. Edward Nawarecki – przewodniczący
  2. Ryszard Tadeusiewicz – zastępca przewodniczącego
  3. Tadeusz Syryjczyk

Kadencja IX 2005-2008

Zarząd  Oddziału:

  1. Marek Valenta – prezes
  2. Ryszard Tadeusiewicz – zastępca prezesa
  3. Anna Zygmunt – zastępca prezesa
  4. Bartłomiej Śnieżyński – sekretarz
  5. Barbara Dębska
  6. Danuta Kajrunajtys
  7. Lidia Krawentek
  8. Witold Rakoczy

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Zieliński – przewodniczący
  2. Grzegorz Dobrowolski – sekretarz
  3. Mieczysław Drabowski

Sąd Koleżeński:

  1. Edward Nawarecki – przewodniczący
  2. Małgorzata Żabińska-Rakoczy – za-ca przewodniczącego
  3. Marek Kisiel-Dorohinicki – sekretarz

Kadencja VIII 2002 – 2005

Zarząd Oddziału:

  1. Marek Valenta– prezes zarządu
  2. Ryszard Tadeusiewicz – za-ca prezesa zarządu
  3. Anna Zygmunt – za-ca prezesa zarządu
  4. Bartłomiej Śnieżyński – sekretarz zarządu
  5. Danuta Kajrunajtys
  6. Marek Kisiel-Dorohinicki
  7. Łukasz Odziewa

Komisja Rewizyjna:

  1. Krzysztof Zieliński – przewodniczący
  2. Grzegorz Dobrowolski – sekretarz
  3. Marian Noga

Sąd Koleżeński:

  1. Edward Nawarecki – przewodniczący
  2. Tadeusz Syryjczyk – za-ca przewodniczącego
  3. Marian Bubak – sekretarz

Kadencja VII 1998 – 2002

Zarząd oraz pozostałe statutowe władze Oddziału powołane zostały na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Delegatów w dniu 25 listopada 1998 roku wraz z reaktywowaniem działalności Oddziału Małopolskiego.

Zarząd Oddziału:

  1. Marek Valenta – prezes zarządu
  2. Ryszard Tadeusiewicz – v-ce prezes zarządu
  3. Marek Kisiel-Dorochinicki – sekretarz
  4. Anna Zygmunt
  5. Sławomir Kwiecień

Komisja Rewizyjna:

  1. Grzegorz Dobrowolski – przewodniczący
  2. Jacek Niwicki
  3. Krzysztof Zieliński

Sąd Koleżeński:

  1. Edward Nawarecki – przewodniczący
  2. Janusz Jarosz
  3. Jacek Paśnik

Udostępnij tą wiadomość: